Apsverot domu par peļņu izklaides vietā, liekot likmes totalizatorā, vērts aplūkot zemāk minētos faktus.

  1. Kopumā skatoties vairākums spēlētāju, liekot likmes totalizatorā pazaudē naudu.
  2. Zaudēt nenozīmē, ka slikti pavadīsiet laiku
  3. Pie noteiktiem nosacījumiem variet gūt arī peļņu ilgtermiņā, spēlējot totalizatoru
  4. Šādā veidā pelnīt naudu ir grūti.

Ja domājam loģiski, tad vienīgais veids, kā bukmeikeru bizness var pastāvēt, ir ja lielākoties spēlētāji zaudē naudu. Statistika arī apliecina šo faktu un to ir vērts ņemt vērā pirms uzsākat spēlēt. Citādāk variet piedzīvot vilšanos.

Vairumam totalizatora spēlētāju uzvara nav galvenais. Protams, nav patīkami, ja zaudējiet naudu, bet tam nav jābūt par iemeslu jūsu spēles izbojāšanai. Derības un totalizators ir veids kā izklaidēties un,ja gadās zaudēt – nekas, jūs vienkārši esiet samaksājis par labi pavadītu laiku, tāpat kā ēdot restorānā vai ejot uz kino. Tas gan nenozīmē, ka zaudēt visu laiku ir labi.

Ir cilvēki, kam totalizators ir viens no peļņas avotiem. Lai gan vairākums spēlmaņu teiks, ka tas nav iespējams un ilgtermiņā nestrādā, jo bukmeikeriem ir daudz īpašu priekšrocību, salīdzinājumā ar likmju licējiem, tomēr fakti rāda, ka tas ir iespējams.

Tomēr, tas ir samērā grūti. Lai ilgtermiņā gūtu peļņu spēlējot totalizatoru, jums būs jāiegulda diezgan daudz laika un pūļu, sekojot līdzi sportam, analizējot un pētot arī ar to saistītos procesus un notikumus. Katrs notikums, kas saistīts ar konkrēto sporta veidu var mainīt rezultātu un jums vienmēr jāzina vairāk kā citiem, ja esat nolēmis ar to gūt peļņu. Bieži vien šāda veida pieeja šai azartspēlei var būt samērā nogurdinoša.

Šeit nav pareizās atbildes, jo katrs esam citādāks ar saviem uzskatiem un savām vajadzībām un vēlmēm. Kādam  totalizators ir vienkārši izklaide un veids kā padarīt savu ikdienu krāsaināku, dažreiz uzvarot un dažreiz zaudējot, tam nav nozīmes, šajā pieejā svarīgs ir pats process, īpaši par to nelauzot galvu un izbaudot vienkāršību.
Cits izvēlēsies spēli uztvert nopietni, tādējādi rūpīgi strādājot un ievācot informāciju, ko vēlāk varēs pielietot liekot likmes totalizatorā. Varbūt šim cilvēka tipam sagādā baudu precizitāte un situācijas kontrole, mēģinot šo azartspēli izspēlēt pēc iespējas gudrāk un pamatotāk, tādējādi gūtā uzvara šķitīs vēl saldāka un gandarījums lielāks, nekā tad, ja izvēles izdarītas izdarītas tāpat vien.