Jau sen pagājuši laiki, kad nošņurkuši bukmeikeri uz ielām piedāvā veikt sporta likmes vai arī totalizators ir aizdomīgs ūķis kādā pagrabstāvā. Mūsdienās gandrīz viss ir ērtāk un drošāk internetā, taču tik un tā ir pieejami sporta bāri un likmju pieņemšanas punkti, kur visu var izdarīt klātienē. Tad kādas gan ir interneta totalizatora priekšrocības? Kāpēc to izvēlēties?

  • Pirmkārt, kā jau pilnīgi viss internetā, arī totalizators te vienkārši ir ātrāk un ērtāk pieejams. Tikai nevajag nobīties pirmajā reizē un uzreiz teikt, ka neko nesaproti no tehnoloģijām – atliek tikai vienu reizi izveidot savu profilu kādā no uzticamajiem tiešsaites totalizatoriem un turpmāk likmju likšana būs ātra un viegla. Arī naudas saņemšana laimesta gadījumā būs automātiska – nekur nav jāiet un nekas nav jāgaida!
  • Otrkārt, nedrīkst aizmirst arī par drošību. Ja likmju pieņemšanas punktos tev izsniedz kvīti, ko iespējams pazaudēt, tad par to it nemaz nav jāuztraucas interneta totalizatoros – kad likme ir veikta, tā nekur vairs nevar pazust! Ļoti ērti ir arī tas, ka totalizatora kontā ir pārskatāma likmju vēsture, kur vienmēr vari sekot līdzi darbībām no sava konta.
  • Treškārt, tu esi prom no kārdinājumiem. Kāda gan aizdomīga sakritība, ka sporta bāri, kas pieņem likmes, nepiedāvā tikai veselīgus smūtijus, kas piestāvētu nosaukumam “sporta bārs”, bet gan lepojas ar plašu alkohola klāstu… Nu, protams, te sanāk divi biznesi vienā – kad esi veicis likmes totalizatorā, var taču paņemt kādu aliņu, lai nomierinātu nervus, bet, kad esi paņēmis kādu aliņu, tad arī drosmes paliek vairāk un gribas izdarīt vēl kādu pārgalvīgu likmi! Taču vienmēr paturi prātā – alkohols un azartspēles nav laba kombinācija, tāpēc labāk palikt mājās, uztaisīt kafiju un likmes veikt interneta totalizatorā.
  • Ceturtkārt, tu ietaupi naudu. Ceļš līdz sporta bāram vai likmju pieņemšanas punktam un pēc tam atpakaļ uz mājām nav bezmaksas, ja vien nedzīvo šai iestādei pavisam kaimiņos. Un kur nu vēl jau pieminētais alkohols! Interneta totalizators neprasa nekādus papildus izdevumus, tāpēc jebkurš laimests patiešām būs tavi ieņēmumi nevis nauda, kas sedz radušos tēriņus.
  • Piektkārt, interneta totalizatoros ir dažādi īpašie piedāvājumi un bonusi. Ņemot vērā, ka šajā lauciņā konkurence ir diezgan liela, katrs totalizators cenšas piesaistīt jaunos klientus un nepazaudēt vecos ar dažādām atlaidēm un bonusiem – tā ir tava iespēja, ko nedrīkst laist garām un kas noteikti nav atrodama likmju pieņemšanas punktos klātienē!